Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Etkinlik ATSO Akademi Online Eğitimleri Devam Ediyor! (1 Kişi)

Admin 

Yönetici
Administrator
Konular
37
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Üyelerimiz ve çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen Akademi eğitim programı kapsamında, 22-26 Haziran 2020 tarihleri arasında 2 farklı konuda online eğitim gerçekleştirilecektir.

Yöneticiler İçin Bilanço Okuma ve Mali Tabloların Analizi

Odamız tarafından ATSO Akademi çatısı altında "Yöneticiler İçin Bilanço Okuma ve Mali Tabloların Analizi" konulu eğitim; 24 Haziran 2020 tarihinde 11:00-16:00 saatleri arasında online olarak zoom üzerinden yapılacaktır.

E-Ticaret ve E-İhracat Eğitimi ve Danışmanlık Projesi

E-Ticaret E-İhracat Eğitim ve Danışmanlık Projesi kapsamında "E-Ticaret ve E-İhracat" eğitimi online yapılacak olup; eğitime katılan üyelerimiz site altyapısı, site barındırma/hosting, eğitimlerden bir yıl boyunca ücretsiz faydalanacaklardır. Her e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan, ödeme sistemleri ve kargo sözleşmeleri toplu olarak firma tarafından sağlanacaktır. Söz konusu eğitim; 25-26 Haziran 2020 tarihlerinde 10:00-16:00 saatleri arasında online olarak zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Eğitim konu başlıkları ve katılım detayları için aşağıdaki linki tıklayınız.

Yöneticiler İçin Bilanço Okuma ve Mali Tabloların Analizi

E-Ticaret ve E-İhracat Eğitimi ve Danışmanlık Projesi

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt