Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi E-Ticaret İçin En İyi Muhasebe Programı (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Konular
39
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Günümüzde artık her işletme e-ticarete adım atmak istiyor. Tabii kafalarında bir sürü soru oluşuyor. Bunlardan biriside hangi muhasebe programını kullanmalıyım sorusu oluyor. Kullanacağınız muhasebe programı kesinlikle basit olmalıdır. Komplike yapıda bir muhasebe programı sizin başınıza iş açabilir.
2020 yılının başlarında internetten satış yapan her firma artık e-fatura kesmek zorunda. Eski faturalar tarihte kaldı diyebiliriz. Eski tip muhasebe programlarında e-fatura kesme özelliği yok. Bu yüzden güncel olan muhasebe programı kullanmanızı öneriyoruz.

Benim sizlere önerim Dia. Yıllardan beri Dia üzerinde çalışıyoruz. Gerek perakende olsun gerek internetten satışlarımız için işlerimizi kolayca görebiliyoruz. Dia’nın bir çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan birisi bilgilerinizi bulutta saklanır. Yani olaki bilgisayarını bozuldu. Hemen başka bir bilgisayar yada cep telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. Evet cep telefonunuzdan giriş yapılabiliyor hatta fatura bile kesebiliyorsunuz. Yani özellikleri saymakla bitmez diyebilirim. Zayıf taraflarının olduğunu da itiraf etmeliyim.

Dia’nın Avantajları
  • Kolay kullanım
  • Verilerin bulutta saklanması
  • Mobil cihazlardan kolayca erişilebilir olması
  • Bir çok fonksiyonunun olması (toplu fiyat güncelleme gibi bir çok şey.)
  • Sadece bir yer değil birkaç yerin stoklarını aynı anda tutulabilir olması. ( İki farklı dükkanınız var tek programdan kolayca stoklarını tutabilirsiniz.)
  • Sürekli güncel olması
  • Destek sisteminin olması

Dia’nın Dezavantajları
  • Görünüş bakımından zayıf
  • Stokta çok fazla ürününüz varsa bazen yavaş çalışabiliyor
  • Genel olarak stabil olsa da bazen saçmalıyor
  • Fiyatının pahalı olması
Dia'nın internet sitesi: DİA Yazılım - Muhasebe Stok Cari Fatura Crm Teknik Servis Programı
Evet, Dia genel olarak güzel bir muhasebe programı. Rakip programlara nazaran çok daha iyi. Dia hakkında sormak istedikleriniz olursa cevap yazmaktan çekinmeyin.

Son düzenleme:

Reina 

Yeni Üye
Konular
2
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Parasut'ü de kullanabilirsiniz, ben onu kullanıyorum gayet güzel

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt