Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Duyuru E-ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı 16. Dönem (1 Kişi)

Admin 

Yönetici
Administrator
Konular
37
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
16. Dönem E-ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı 10 - 11 Mayıs eğitim kayıtları dolmuştur. Bir sonraki eğitim tarihi yakında duyurulacaktır.

YER : E-ticaret Merkezi Eğitim Salonu
Brandium Residence R5 Blok Kat 1 Ataşehir/ İSTANBUL

EN KAPSAMLI ETİCARET EĞİTİMİ
E- ticaretSEM tarafından organize edilen E-ticaret Eğitimleri 4. sezonunda. Ticimax ve TEB (Türk Ekonomi Bankası) ana sponsorluğunda ve sektörün önde gelen şirketlerinin destekleriyle ilerleyen eğitim ve seminerler alanının en iyilerini bir araya getiriyor. E-ticaret Ekosistemi, Teknolojisi ve Girişimcilik üçgeninde hazırlanan program, Dijital Pazarlama'nın ince çizgilerinden, verimli ve sürdürülebilir bir iş modeli yaratmaya kadar bir çok konuya ev sahipliği yapıyor. Güncel ve yaşanmış tecrübelerin paylaşıldığı tam kapsamlı bu eğitimler size yeni iş modelinizi hazırlıyor. Bu eğitimler sayesinde kazanacağınız bilgi ve tecrübeler ile ister "E-ticaret Yönetmeni" olarak profesyonel çalışabilir, isterseniz kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Çok kısıtlı sayıda kontenjana sahip ve ücretlendirmelerin tamamının sponsorlar tarafından karşılandığı bu özel e-ticaret eğitimleri için acele edin.

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt