Neler Yeni

Soru Ebay eğitim (1 Kişi)

Soru Ebay eğitim (1 Kişi)

EMRED 

Yeni Üye
Konular
1
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar , yeni forum hayırlı olsun. Ben kendi ürünlerimi ebay üzerinden satmak istiyorum. Bana onerebileceginiz yerli veya yabancı eğitim var mı? Ücretsiz yada ücretli olabilir. Bu arada Dropshipping değil kendi ürünlerim ve anlaşmalı kargo firması ile yapacağım

Ahmet Aydın

Yönetici
Moderator
Konular
1
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar , yeni forum hayırlı olsun. Ben kendi ürünlerimi ebay üzerinden satmak istiyorum. Bana onerebileceginiz yerli veya yabancı eğitim var mı? Ücretsiz yada ücretli olabilir. Bu arada Dropshipping değil kendi ürünlerim ve anlaşmalı kargo firması ile yapacağım
Merhaba, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Yurt dışında ürünlerinizi satmak için eğitim almak istediğinizi anlıyorum eğitim için çok kişi veriyor fakat bizde zamanın da çok faydalandığımız bir arkadaşın youtube üzerinde videoları mevcuttur yiğit tuna kendiler amzcozumleri adı altında eğitim de veriyorlardı fakat şuan eğitimin kapalı olduğunu biiyorum ama size tafsiye olarak youtube üzerinden takip edebilirsiniz fayda sağlıyacağını düşünüyorum.

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt