Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi İyzico Nedir? (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Katılım
16 Haz 2020
Konular
47
Mesajlar
59
Tepki Puanı
18
Konum
Antalya
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
İyzico, kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermekte olan ve bu müşterilerine ödeme altyapısı alanından destek sağlayan, satış sonrasında da sağladığı hizmetlerle gündeme gelen bir ödeme altyapısı sağlayıcısıdır. Tamamıyla BDDK lisanslı olarak çalışan iyzico, finans teknolojilerine sahip olan bir şirkettir ve günümüzde, ülkemizde faaliyet göstermekte olan pek çok bilindik, kurumsal şirketlere ödeme altyapısı desteğini vermektedir. E-ticaret yapan kişilerin ve kurumların dünyanın her bir noktasından ödeme almasına olanak tanıyan, taksitli satışları ve tahsilatın gerçekleşmesine aracı olan iyzico, müşterileri için üstün güvenlik önlemlerini almaktadır. İyzico müşterileri alışverişler sonucunda ödemelerini sorunsuz ve basit bir şekilde alırken yalnızca e-ticaret faaliyetleri çalışmalarına odaklanma fırsatını yakalamaktadır.

iyzico-nedir-kimdir.jpg

İyzico Ürünleri
E-ticaret faaliyetlerinin her geçen gün yaygınlaştığı ve önem kazandığı çağımızda kişiler ve firmalar da hızla online platformlarda etkili olmaktadır. Fakat online platformlarda başarılı ve sorunsuz bir ticaret yapabilmek için çeşitli desteklerin alınması, çeşitli altyapı sağlayıcılarından altyapı destekleri alınmalıdır. Ödeme altyapısı da en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. İyzico, müşterilerine web sitesinden ödeme alma ve link ile ödeme alma olmak üzere iki farklı kategoride ödeme altyapılarını sağlamaktadır.

İyzico'nun internet sitesi: iyzico’yla Ödemeleriniz ve Alışverişleriniz İşinize Gelir - iyzico

Web sitesinden ödeme almada İyzico; Sanal POS hizmeti sunmakta ve bununla birlikte pazaryeri ödeme çözümü, abonelik yönetimi, korumalı havale ve EFT yönetimi desteklerini vermektedir. Link ile ödeme almada ise; Etsy satışları, stant satışları, sosyal medya satışları ve e-tahsilat hizmetlerini sunmaktadır.

İyzico Avantajları
İyzico, tüm müşterilerine satışlarını ve hedef kitlesini arttırma imkânı sunmaktadır. Çünkü iyzico müşterileri, buradan hizmet aldığında e-ticaretteki tahsilât ve ödeme yöntemleri ile ilgili olan tüm sorumluluğu İyzico’ya bırakmakta ve yalnızca kendi ticaret faaliyetlerine odaklanabilmektedir. İyzico da yazılımlarında kullandığı yapay zeka ve güvenlik önlemleri ile son derece sorunsuz bir şekilde ödeme altyapısı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İyzico müşteriler aldıkları bu altyapı desteği ile satışlarını yüzde 8 oranında arttırma şansı yakalarken aynı zamanda dünyanın tüm ülkelerinden, farklı para birimleri ile ödeme alabilme şansına sahip oluyor.

Diğer ödeme sistemleri hakkında bilgi almak için -> Ödeme Sistemleri kategorimizi ziyaret ediniz.
E-ticaret hakkında bilgi ve haberlere ulaşabilmek için -> E-Ticaret Bilgi ve Haberler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


Video:
 

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt