Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Ho┼čgeldiniz.. Forumda e-ticaret ├╝zerine her┼čeyi konu┼čuyor ve tart─▒┼č─▒yoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yaz─▒l─▒mlar─▒, ├Âdeme sistemleri, kargo firmalar─▒, e-ticaret etkinlik ve duyurular─▒, g├╝ndemdeki t├╝m konular ve daha fazlas─▒..
Sizde ailemize kat─▒lmak istemez misiniz? ├ťstelik ├╝yelikler tamamen ├╝cretsiz!

­čĺ╣­čĺŞÔÜíN11'de Best Seller Olmak ─░ster Misiniz? ­čĺ╣­čĺŞÔÜí Etkisi Kan─▒tlanm─▒┼č Muhte┼čem E─čitim Ôťö (1 Ki┼či)

Mustafa

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Kas 2020
Konular
1
Tepki Puan─▒
0
Ticaret Puan─▒ - 0%
0   0   0
ÔÜíÔÜíN11'de Best Seller Olmak ─░ster Misiniz?ÔÜí Etkisi Kan─▒tlanm─▒┼č Muhte┼čem E─čitim Ôťö

Merhabalar,
N11'de Best Seller ├╝r├╝nler ortaya ├ž─▒karmak ister misiniz? Cevab─▒n─▒z EVET! ise bu e─čitim tam size g├Âre.

Best Seller olmak i├žin A'dan Z'e t├╝m detaylar─▒ 5 video ile sizlere ├Âzenle haz─▒rlam─▒┼č bulunmaktay─▒m.
Daha ├Ânce bunu hizmet olarak sunmaktayd─▒m, fakat i┼člerimin yo─čunlu─ču ve de talebi kar┼č─▒layabilmek i├žin bunu e─čitim seti haline getirip sizlere sunmak istedim.

E─čitim Detaylar─▒
E─čitim i├žeri─činde tamamen ileri d├╝zey bilgiler yer almaktad─▒r.

• Optimizasyon Nas─▒l Yap─▒l─▒r?
  • ├ťr├╝nler Nas─▒l Y├╝kseltilir?
  • Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Do─čru ├ťr├╝n Nas─▒l Listelenir?
  • Reklam modelleri nas─▒l kullan─▒l─▒r?
  • PREM─░UM SIRALAMA Y├ťKSELTME TAKT─░KLER─░ ve daha fazlas─▒ e─čitim i├žeri─činde bulunmaktad─▒r.
E─čitimi Kimler Almal─▒?
E-ticaret sekt├Âr├╝nde hizmet veren firma sahipleri
Yeteneklerini geli┼čtirmek isteyen e-ticaret y├Âneticileri

E─čitim ├ťcreti
450 TL'dir.
E─čitimi sat─▒n alan ile beraber belirleyece─čimiz zamanda birebir 1 saat dan─▒┼čmanl─▒k deste─či verece─čim.

REFERANSLAR
(Hizmet Konusundaki Referanslard─▒r)
Kadir TUTAK adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Is al─▒m─▒ yap─▒ld─▒ ger├žekten bilgili biri y─▒llarca e ticaret yapan buri olarak bilmedi─čimiz o kadar ┼čeyi biliyorki turkiyede say─▒l─▒ ki┼čilerden biri diyebilirim
Ucuzcuyuzavm adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
├çali┼čmadan ├žok memnun kaldim ┼čuanda 2 ├╝r├╝n i├žin tekrardan ├žali┼čmaya ba┼čladik kesinlikle tavsiye ederim
YGZ adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Mustafa hocam─▒z ├žok bilgili ├žok d├╝zg├╝n bir insan. Yapt─▒─č─▒ ├žal─▒┼čmadan ├žok memnun kald─▒k. Kesinlikle tavsiye ederim.

mertcane adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
├çal─▒┼čmay─▒ tamamlad─▒k. Ger├žekten ba┼čar─▒l─▒ bir ├žal─▒┼čma oldu. Tekrar ├žal─▒┼čmak dile─čiyle.

Merhabalar,
Yorumunuz i├žin te┼čekk├╝r ederim.

@mertcane; ile 1 ├╝r├╝n ├╝zerinden ├žal─▒┼čmaya ba┼člam─▒┼čt─▒k ├žal─▒┼čma sonras─▒ s─▒ralama a┼ča─č─▒daki gibidir;
1. Anahtar kelimede 208.536 aras─▒nda ├╝r├╝n s─▒ralama dahi yoktu ├çALI┼×MA SONRASI 1. SIRADA!
2. Anahtar kelime
de 7.670 ├╝r├╝n aras─▒nda ├žal─▒┼čma ├Âncesi s─▒ra 48. s─▒rada idi ├çALI┼×MA SONRASI 1. SIRADA!
3. Anahtar kelime
de 1. SIRA!

├çok ba┼čar─▒l─▒ bir ├žal─▒┼čma oldu .
Devam─▒n─▒ G├Âster
IstanbulHosting adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
├žal─▒┼čma sona erdi.
arkada┼č ie g├Âz├╝n├╝z kapal─▒ ├žal─▒┼čabilirsiniz. k─▒sa s├╝rede vadetti─či yere geldik. Sa─čolsun sipari┼člerde ivme kazand─▒.
kendisine tekrar te┼čekk├╝r ederim.
i┼činde uzman, kibar ve yard─▒msever bir arkada┼č.
1. anahtar kelimede ├žal─▒┼čmaya ba┼člamadan ├Ânce 40.743├╝r├╝n aras─▒nda 54. s─▒radaki ├╝r├╝n├╝ ├žal─▒┼čma sonras─▒ 4. SIRADA!
3. anahtar kelimede ├žal─▒┼čmaya ba┼člamadan ├Ânce 11.124├╝r├╝n aras─▒nda 24. s─▒radaki ├╝r├╝n ├žal─▒┼čma sonras─▒ 4. SIRADA!
2. anahtar kelimede ├žal─▒┼čmaya ba┼člamadan ├Ânce 2.768 ├╝r├╝n aras─▒nda 24. s─▒radaki ├╝r├╝n ├žal─▒┼čma sonras─▒ 1. SIRADA!
Devam─▒n─▒ G├Âster
beyazok adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Mustafa dan e-ticaret dan─▒┼čmanl─▒─č─▒ almaktay─▒z. Tan─▒┼č─▒kl─▒─č─▒m─▒z eskiye dayan─▒r r10 d─▒┼č─▒nda arkada┼čl─▒─č─▒m─▒z ve ticaretimiz bulunmakta 4 4l├╝k i┼č takibi var. S├╝re├ž ├žok h─▒zl─▒ ilerledi. ├ťr├╝nlerimizin g├Âsterimi ve sat─▒┼č─▒ noktas─▒nda art─▒┼člar─▒ anlatmaya kelimeler yetmez. Biz ├žok memnun kald─▒k. Tavsiye ederim.
Ermi adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Mustafa karde┼čimle k─▒sa s├╝re ├Ânce tan─▒┼čt─▒k ama diyalo─čumuz sanki y─▒llard─▒r tan─▒┼č─▒yormu┼čuz gibiydi..
├ľncelikle ├žal─▒┼čma i├žin kendisine te┼čekk├╝r ediyorum. Ald─▒─č─▒ para helali ho┼č olsun. Ne dedi ise hepsini yerine getirdi.
├çal─▒┼čma yapmay─▒ d├╝┼č├╝nen arkada┼člara tavsiyem, d├╝┼č├╝nmeye devam ederek zaman kaybetmeyin, harekete ge├žin

Te┼čekk├╝rler tekrar
Devam─▒n─▒ G├Âster
ByPowerfuL adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
@moneta; Sedat Bey ile 2 ├╝r├╝n i├žin ├žal─▒┼čmaya ba┼člad─▒k.
1. ├╝r├╝n en yo─čun rekabetin oldu─ču kategoriden bir ├╝r├╝nd├╝ ve 2 farkl─▒ anahtar kelimede ├žal─▒┼čmak i├žin kollar─▒ s─▒vad─▒k.
Tarih: 1 ┼×ubat 2020
Ma─čaza puan─▒: %79
├ťr├╝nlerin keyword s─▒ralamas─▒: S─▒ralama da YOK

Tarih: 10 ┼×ubat 2020
Ma─čza puan─▒: %9011 puan art─▒┼č yakalad─▒k.
Kelimeler ;

1. kelime: 4.745 ├╝r├╝n aras─▒nda 1 ┼čubatta s─▒ralamada bile de─čildi
8 ┼×ubat 2020 tarihinde ├╝r├╝n 81. s─▒rayageldi.
2. kelime: 44.185 ├╝r├╝n aras─▒nda s─▒ralamada bulunmuyordu. ├çok zor jenerik bir kelime kesinlike long tail de─čil. Bu ├╝r├╝n├╝n long tail kelimesinde bile en az 5000 ├╝r├╝n var.
┼×uanda ├╝r├╝n 504. s─▒rada bu s─▒rayla kalmayacak dahada y├╝kselecek bundan eminiz.
Devam─▒n─▒ G├Âster
moneta adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Her┼čeyden ├çok Memnunum .Sat─▒┼č olmayan ├╝r├╝nlerime sipari┼č gelmeye ba┼člad─▒ .S├╝rekli ├žal─▒┼čacaz . Tavsiye ederim
Evteks adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Arkada┼č─▒ tavsiye ederim.
├çal─▒┼čacakt─▒k ├žal─▒┼čmak nasip olmad─▒, benim i┼čler yo─čundu halen yo─čun arkada┼čdan yana zerre s─▒k─▒nt─▒ yok.
E─čitimi mant─▒─č─▒ g├╝zel ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ diliyorum, Sevgiler, sayg─▒lar
GuessWho adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Pazaryerlerinde sat─▒┼č yapan arkada┼člar i├žin mutlaka tavsiye ederim.Tecr├╝besi,birikimi ve ├ž├Âz├╝mc├╝l yakla┼č─▒m─▒ ile n11 listelerinde ans─▒z─▒n zirveye ├ž─▒kabilirsiniz.Reklam─▒n ├Âtesinde bir yat─▒r─▒m uzun soluklu ├žal─▒┼čan i┼čletmeler i├žin.
amiral79 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
Son derece alakal─▒ ve i┼čini lay─▒─č─▒ ile yapmaya ├žal─▒┼čan bir arkada┼č─▒m─▒z
kesinlikle tavsiye ederim
ByPowerfuL adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Merhaba,
Referans g├Ârselleri konu i├žeri─činde yer al─▒yor, sa─čolsun @moneta Sedat Bey'de yorumunu eklediler. Sizide mutlu referanslar aras─▒nda g├Ârmek keyif verir
├ťr├╝n├╝n├╝z├╝ g├Ânderin inceleme yapt─▒ktan sonra s├╝re├ž hakk─▒nda size detay verebilirim.
─░yi ├žal─▒┼čmalar dilerim.

├çok te┼čekk├╝r ederim Sedat Bey, hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar dilerim

Yine rekabetin yo─čun oldu─ču bir keywordde organik olarak 15. s─▒raya geldik. 4 g├╝n sonra listeleme reklam─▒n─▒ aktif edece─čiz ve B─░NGO! ─░lk s─▒ra

Merhabalar,
@moneta; Sedat Bey ile iki ├╝r├╝n ├╝zerine ├žal─▒┼čmam─▒z─▒ tamamlad─▒k. Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun. Bol sat─▒┼člarla d├Ân├╝┼č├╝ olur in┼čallah.

─░lk ├╝r├╝nde 3 anahtar kelime belirledik ve sonu├žlar HA R─░ KA!
1. Anahtar Kelime: 9.931
├╝r├╝n aras─▒nda 2. SIRA!
2. Anahtar Kelime: 43.647
├╝r├╝n aras─▒nda 8. SIRA!
3. Anahtar Kelime: 4.679
├╝r├╝n aras─▒nda 2. SIRA!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

2. ├ťr├╝nde
2 anahtar kelime belirledik ve sonu├žlar MUAZZAM!
1. Anahtar Kelime: 20.731
├╝r├╝n aras─▒nda 1. SIRA!
2. Anahtar Kelime: 918
├╝r├╝n aras─▒nda 1. SIRA!
Devam─▒n─▒ G├Âster
selimse adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
S├╝per destek...
H─▒zl─▒ sonu├ž ald─▒k ve memnun kald─▒k. ├çok te┼čekk├╝r ederiz ilgi ve alaka i├žin..
Ermi adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
├ľncelikle temiz ve titiz ├žal─▒┼čma i├žin te┼čekk├╝r ediyorum. ├çal─▒┼čman─▒n ba┼č─▒nday─▒z ve inan─▒yorum ki istedi─čimiz sonucu alaca─č─▒z in┼čallah.
├çal─▒┼čma sonunda geldi─čimiz noktay─▒ ilgili ve alakal─▒ ki┼čiler i├žin buradan duyuraca─č─▒m.
Te┼čekk├╝rler ´┐Ż´┐Ż
Risque adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒
├çal─▒┼čmalar─▒n─▒z─▒ ne kadar titiz ve ba┼čar─▒l─▒ yapt─▒─č─▒n─▒z, referans yorumlardan da anla┼č─▒l─▒yor. Bol kazan├žlar ve ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam─▒n─▒ dilerim.

Ôťö Referanslar Ôťö
Sizi de Bura G├Ârmek ─░sterim ─░leti┼čim ─░├žin P.M atabilirsiniz

04.03.2020 Yeni Referanslar

23,804 sonu├ž aras─▒nda 1-4 s─▒ra aras─▒nda oynamalar yap─▒yor. Bu ├╝r├╝n├╝ analiz arac─▒na takip almad─▒─č─▒m i├žin g├Ârselini ekleyemedim. Daha ├Ânce benimle ├žal─▒┼čan veya ileti┼čime ge├žip konu┼čan arkada┼člar─▒n bildi─či bir ├╝r├╝nd├╝r. Kelime rekabeti YIKILIYOR

28.02.2020 REFERANS (KALICILIK ETK─░S─░N─░ SORANLARA )

ÔťöÔťö29.01.2020 Referans ( 2 g├╝nde 2. s─▒ra )´┐Ż´┐Ż´┐Ż´┐Ż

16.01.2020 Yeni Referans

15.01.2020 yeni bir referans

Sizde bize kat─▒lmak ister misin?

Yan─▒t i├žin giri┼č yapman─▒z veya ├╝ye olman─▒z gerekir.
veya

Yeni Hesap Olu┼čtur

Hesap olu┼čturarak bize kat─▒labilirsiniz. ├ťstelik ├╝cretsiz!

Konuyu G├Âr├╝nt├╝leyenler: ( Kullan─▒c─▒: 0, Misafir: 0 )

Tips
─░pucu
├ťst Alt