Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi N11'de Nasıl Satış Yapabilirim? (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Katılım
16 Haz 2020
Konular
47
Mesajlar
59
Tepki Puanı
18
Konum
Antalya
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Ülkemizde e-ticarete giriş yapan firmaların ve e-ticaret üzerinden alışveriş yapan insanların sayısı sürekli olarak artmaktadır. Birçok e-ticaret platformunu internet üzerinde bulabilirsiniz. Oturduğunuz yerden tablet bilgisayarınız, cep telefonunuz veya bilgisayarınız ile ihtiyacınız olan bir ürünü kolay bir şekilde tek tıkla kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Önemli bir online alışveriş platformu olan N11 de satış yapmak da son derece önemlidir. Doğuş Grubu'nun sahibi olduğu bu platformda birçok ürün karşımıza çıkmaktadır. Birçok satıcı bir diğer deyişle e-esnaflar bu platformda ürünlerini alıcılara sergilemektedirler.

N11’de Nasıl Satıcı Olunur?

N11’de satış yapmak üzerine bir yazı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Herkes piyasada satıcı olabilir fakat N11’de olmak daha kolay. Üstelik n11’de satıcı hesabını ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. Burada kendiniz için bir mağaza oluşturmanız ve gereken tüm talimatları izlemeniz gerekiyor. Mağaza için gerekli olan en önemli şeylerden birisi işe başlamak adına hazırlayacağınız evraklardır. Bu evrakların hazırlanmasından sonra yapmanız gereken N11 şirketine posta yolu ile göndermek olacaktır. Evraklar ulaştıktan sonra onay almanız halinde mağazanızı kolaylıkla kurabilir ve dilediğiniz satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evrakların incelenmesi sonucu kabul edilip edilmediğiniz sizlere bildirilmektedir. N11 kişilerden hiçbir şekilde üyelik ücreti talep etmemektedir. Burada alınan tek ücret satışlarınızı yaptıktan sonra sizden aldığı belirli bir komisyondur. Bu komisyon ile kendi gelirini oluşturmaktadır.

N11 de satış yapmak görüldüğü üzere son derece kolay ve güvenilir. Güvenilir bir platform olması, görsellerde gösterilen ürünleri alıcılara sunması bu platformun insanlara ciddiyet ve güven verdiğinin göstergesidir. Dilediğiniz ürünü kolayca satışa sunabilirsiniz Sizler de ürünlerinizi satmak istiyorsanız, belirli şartlar dahilinde işlemlerinizi yaptırarak e-ticaret mağazanızı kolaylıkla kurabilirsiniz.

n11-de-satis-nasil-yapilir.jpg

N11’de Satış Yapmak İçin Gerekli Evraklar Neler?
  • Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 ay içerisinde alınmış olmalı.)
  • Vergi Levhası (Güncel yıla ait olmalı)
  • İmza Sirküleri
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
  • Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (N11 Sözleşmesi)

Yukarıdaki evrakları gönderdikten 1 hafta (tahmini) sonra mağaza açılış talebiniz onaylanmaktadır.

N11 hakkında genel bilgilere sahip olmak istiyorsanız şu konumuzu inceleyebilirsiniz. -> N11.com Genel Bilgi

Diğer pazaryeri hakkında bilgi almak için -> Pazaryerleri Kategorisi
 
Moderatör son düzenlenme:

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt