Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi Paynet Nedir? (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Katılım
16 Haz 2020
Konular
51
Mesajlar
63
Tepki Puanı
19
Konum
Antalya
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Paynet, e-ticaret faaliyetleri yürüten firmalara ödeme altyapıları alanında çözümler sunan, e-ticaret sitelerinin finansal işlerini kolaylaştıran ve yapılacak olan tahsilatların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapılmasına aracılık eden bir ödeme altyapı sağlayıcısıdır. Birden fazla bayisiyle büyük ve orta ölçekli şirketlere hizmet veren Paynet, kredi kartı aracılığı ile ödeme alabilmekte, ödemenin yapıldığı anda bayi karı ile firma karını hesaplara otomatik olarak geçmektedir. Böylelikle Paynet’ten hizmet alan e-ticaret firmaları hiçbir kesintiye maruz kalmadan, gecikmesiz olarak nakit akışını sağlayabilmektedir.

paynet-hakkinda-bilgiler.png

Paynet, e-ticaret firmalarının faaliyet gösterebilmesi ve tüketicilerden ödeme alabilmesi için bankalar ile tek tek anlaşmaya varılması ve sözleşme yapılması durumunu ortadan kaldırmaktadır. Paynet’in finansal çözümleri ve destekleri sayesinde büyük ve orta ölçekli olan e-ticaret firmaları tek bir anlaşma ile tüm bankalarla uyumlu olan ve güvenilir ödeme yöntemlerini uygulamaya sokabilmektedir. Ayrıca Paynet, müşterilerine yalnızca ödeme altyapısı konusunda tahsilâtların düzenli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi hizmetini değil; nakit akışlarının raporlanması hizmetini de sunmaktadır.

Paynet'in internet sitesi: Paynet: Ödeme Sistemleri ve Bayi Ağı Tahsilat Çözümleri

Paynet’in Avantajları
E-ticaret faaliyetlerinde ödeme altyapısı sağlayan Paynet, müşterilerine avantajlı paketler ile hizmetler sunmaktadır. Nakit akışının sağlanmasında ve tüketicilerin ödeme yöntemlerini kullanmasında etkili olan Paynet’in e-ticaret sitelerine sunduğu imkanlar şunlardır:
  • Tahsilatlar kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
  • Ödemeler BDDK tarafından onaylanmış olan ve birinci derece sertifikalarla güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
  • Raporlama hizmeti sayesinde mali durum açıkça ortaya konabilmektedir.
  • Sistem, kesintisiz olarak haftanın her günü ve her saati çalışmaktadır.
  • Yazılımların güncel olması ve sürekli olarak yenilenmesi sayesinde yeniliklere entegrasyon kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Paynet Ürünleri
Paynet e-ticaret yapan büyük ve orta ölçekli firmalara farklı ürünlerle hizmet sunmaktadır. Paynet’in ürünleri arasında; Düzenli Ödeme, PayPortal, CepPos, Ortak Ödeme, Paylınk, Sanal Pos, Paynet API ve Kart Saklama bulunmaktadır. Tüm bu ürünlerin kullanım amaçları ve kapsamları birbirinden farklıdır. Dolayısı ile bu seçenekler arasında, e-ticaret firmaları kendilerine en uygun seçeneği belirlemek için detaylı bir inceleme yapmalıdır.

Paynet, müşterilerine en iyi çözümleri sunmak ve en iyi altyapı desteğini gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu hizmetler sayesinde e-ticaret siteleri kolay ve ekonomik şartlar altında tüm bankalarla uyumlu olarak tahsilatlarını gerçekleştirebilmektedir.

Diğer ödeme sistemleri hakkında bilgi almak için -> Ödeme Sistemleri kategorimizi ziyaret ediniz.
Dilerseniz E-Ticarette Kredi Kartının Önemi yazımızıda okuyabilirsiniz.

Video:
 

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Users who are viewing this konu

Tips
İpucu
Üst Alt