Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi PayTR Nedir? (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Katılım
16 Haz 2020
Konular
45
Mesajlar
57
Tepki Puanı
18
Konum
Antalya
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
PayTR, Türkiye’de on yılı aşkın süredir ödeme altyapı sağlayıcısı olarak hizmet vermekte olan bir şirkettir. Tamamıyla yerli sermaye ile kurulan PayTR, müşteri odaklılığı, hızlı çözüm önerileri, güvenli sistemleri ve güçlü altyapısıyla sektörde yerini almaktadır. Hedeflediği büyümeyi kısa süre içerisinde gerçekleştiren PayTR, e-ticaret yapan kişilere ve firmalara desteğini her geçen gün geliştirerek sunmaya devam etmektedir.

paytr-nedir-kimdir.jpg

Tamamıyla yerli sermaye ile kurulmuş olan PayTR, kendi geliştirdiği sistem ve yazılımlar aracılığı ile internet sitelerinin güvenli bir şekilde ödeme almasını sağlamaktadır. Sahtecilik ve dolandırıcılık faaliyetlerinin çalışmaları sonucunda yaşanması muhtemelen olan kayıpları minimum düzeye indiren ve müşterilerine en güvenilir şekilde hizmetler sunmayı amaçlayan bu firma sektörde adından başarıyla söz ettirmektedir.

PayTR'nin internet sitesi: Sanal POS ve Ödeme Çözümleri - PayTR

PayTR Hangi Hizmetleri Sunuyor?
E-ticaret yapan müşterilerine ödeme sistemleri alanında destek sağlayan ve hizmet sunan PayTR her geçen gün sektördeki yerini yükseltmeye devam etmektedir. PayTR’nin kullanıcılarının hizmetine sunduğu ürünleri şunlarıdır:
  • Sanal POS
  • Pazaryeri Çözümü
  • Ödeme Kanalları
  • Güvenlik
PayTR, internet sitesi üzerinden kendisine başvuruda bulunan müşterilerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktadır. Başvurunun hemen sonrasında fiyat teklifi veren, evraklarını online olarak siteye yükleyip hizmet almak isteyen kişilere iki saat içerisinde Sanal POS açmaktadır. Oldukça hızlı bir şekilde ödeme altyapısı hizmetlerinin alınabildiği PayTR’de işlemlerin tamamlanmasının hemen ardından alınan ödemeler hesaplara geçmektedir.

PayTR'nin Avantajları Neler?
PayTR müşterilerine ödeme sistemleri alanında avantajlar sunmaktadır. Günümüzde ihtiyaç duyulan hemen hemen tüm ödeme sistemleri, PayTR’nin entegrasyonu ile mümkün olmaktadır. E-ticaret sitesinin müşterilerinin kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartlar, sanal kartlar ve puan ile ödeme yöntemleri ile ödeme yapmasına olanak tanıyan PayTR, e-ticaret firmalarının en büyük destekçisi olmaktadır.

Sanal POS aidatının ve gizli ücretlerin bulunmadığı, komisyon oranlarının iş modellerine ve aylık cirolara göre belirlendiği PayTR’de tüm banka kartları ve kredi kartları adına güvenlik tedbirleri alınmakta ve sahteciliklere karşı yazılımlar uygulanmaktadır.

Diğer ödeme sistemleri hakkında bilgi almak için -> Ödeme Sistemleri kategorimizi ziyaret ediniz.
Dilerseniz Neden E-Ticaret yazımızı da okuyabilirsiniz.

Video:
 

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt