Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Bilgi PayU Nedir? (1 Kişi)

Moderator 

Yönetici
Moderator
Katılım
16 Haz 2020
Konular
45
Mesajlar
57
Tepki Puanı
18
Konum
Antalya
Web Sitesi
eticaretforum.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
PayU, sektörün önde gelen teknoloji yatırımcısı olarak faaliyetlerini sürmekte ve e-ticaret firmalarına ödeme altyapısı hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerine daima hızlı ve etkili bir ödeme hizmeti sunan ve bunu amaç edinen PayU, tüm dünyada geçerli olmak üzere 250’den fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. Bu yönüyle de e-ticaret firmalarının ilgisini çekmekte, e-ticaret firması ile müşteriler arasında bağ kurmaktadır. Türkiye’de BDDK tarafından onaylanmış şekilde faaliyet sürdüren PayU, çalışmalarını e-ticaret pazarı ihtiyaçlarına göre belirlemekte ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı ilke edinmektedir. Bu kapsamda faaliyet gösteren PayU yüzlerce online alışveriş sitesinin ödeme altyapısı desteği sağlamaktadır.

payu-nedir-hizmetleri-nelerdir.png

PayU'nun Neler Sunuyor?
E-ticaret faaliyetlerinin en önemli altyapılarından bir tanesi ödeme altyapısıdır. Ülke genelinde tüketicilere hizmet veren e-ticaret siteleri bu altyapılarını güvenilir ve işin ehli olan firmalara vermekte, ürün ve hizmetlerin satışındaki tahsilatı bu firmaların çalışmaları aracılığı ile sağlamaktadır. PayU’da, e-ticaret faaliyeti yürüten müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren ödeme altyapısı sağlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda PayU’nun ürünleri şunlardır:
  • Sanal POS
  • Bridge
  • mPOS
  • BKM Expres
  • ComPay
  • Nakit Öde
Sanal POS, PayU’nun verdiği hizmetlerden bir tanesidir ve online olarak taksitli alışverişlerin yapılmasına imkan tanımaktadır. Yapılacak olan tek bir entegrasyon ile tüm kredi kartları ile tek çekim yada taksitli olarak alışverişler gerçekleştirilebilmektedir. Bridge ise haftanın her günü kesintisiz olarak güvenli ödeme işlemlerinin yapılabilmesine olanak tanıyan bir ödeme altyapısı sistemidir. mPOS da; akıllı telefonlar ve tabletlerle ödeme alınmasına aracılık etmektedir. Bu sistemde kesintisiz olarak bu cihazlar bir POS cihazıymış gibi kullanılabilmektedir.

PayU'nun internet sitesi: PayU Türkiye | Ödeme Dünyasının En İyi Ekibi

PayU Ek Servisleri Neler?
PayU, kendisinden sanal POS hizmeti alan müşterilerine ek olarak bazı hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler; PayU Checkout, Tektık ve Tekrarlayan Ödemeler’dir. PayU Checkout, e-ticaret firmalarının dönüşüm oranlarını arttıran ve online ödemelerin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayan bir hizmettir. Tektık ise; e-ticaret firmasından alışveriş yapan müşterilerin kart bilgilerinin saklanmasını sağlayan, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik olan bir hizmettir. Bununla birlikte Tekrarlayan Ödemeler de; abone olunmasıyla ödeme alınamayan durumlarda periyodik olarak gerçekleştirilmesi gereken ödemelerin yapılmasını sağlayan bir hizmettir. PayU tüm bu hizmetleri ile müşterilerinin daha işlemlerini daha kolay gerçekleştirmesini, tahsilatlarını daha güvenli ve daha hızlı yapmasını sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diğer ödeme sistemleri hakkında bilgi almak için -> Ödeme Sistemleri kategorimizi ziyaret ediniz.
E-Ticaret yazılımları hakkında bilgi almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Video:
 

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt