Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Toptan E-ticaret'e Yeni Bir Bakış | Toptan Satış Sitesi | DropShipping | Bayilik (2 Kişi)

AltayToptan

Yeni Üye
Katılım
30 Ara 2020
Konular
1
Mesajlar
1
Tepki Puanı
0
Konum
İstanbul
Web Sitesi
altaytoptan.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Yapı Market Hırdavat Oto Aksesuar Bilgisayar Bileşenleri Kişisel Bakım Ürünleri İthalatçısı ve Ana Deposu 2014 yılında faaliyete başlayan şirketimi ülkemizin önce gelen kurumsal firmalarına tedarik yapmaktadır. 2000 çeşit ve 12 farklı kategorideki ürün sayısı ile e-ticaret tedarikte lider konuma kısa zamanda yükselmiştir. Gelin sizde şimdi her gün genişleyen ailemize katılın, farkı bizimle yaşayın.Her şeyin başlaması işte böyle gerçekleşti. Ertuğrul Elektronik dış Tic. Lmt. Şti. Olarak Toptan ürün ithalatına başlayan firma, ürün çeşitliliği ile hızlıca büyümeye ve her yerde ürün satmaya başladı. Bu şekilde tanınan ve bayileri oluşan firmanın artık e-ticaret’e farklı bir konsept ile girme planları başlamıştı. E-ticarette “Toptan” ürün satışı ve Toptancılık sektöründe Ülkenin gelişmesini isteyen bakış açısı ile 5 yıl sonrar AltayToptan adıyla e-ticarette kendi sitesini kurdu.

2020 Yılının Haziran ayında kurulmuş olan AltayToptan Kuruluşu E-ticaret Sektörüne Yeni bir vizyon getirmeyi amaçlamaktadır. E-ticarette artık Toptan olarak da hızlı ve güvenli alışveriş yapılmasını yaygınlaştırarak ürünlerin toptan şekilde dağılımını, bayiliği ve dropshipping hizmetini ileri seviyelere taşımayı hedeflemektedir.

AltayToptan ilk kurulduğu zamanlarda internet hizmeti değil de yerel olarak toptan hizmet vermekte iken sonrasında pazaryerleri üzerinden perakende satışlar yapmış ve ürünlerin toptan olarak satıldığında kendisi gibi bayileri olacak toptancılarında çok kazanacağını öngörmüştür.

Sırf bu yüzden Toptan E-ticaret vizyonu geliştirerek bayileri olsun olmasın tüm toptancıların bu sektörde ilerlemelerini hedeflermiştir. Sadece Yurtdışından değil ülke içerisinde de bu şekilde toptan ticaret olmasının ülke yararına olacağının bilincinde olmak bu olsa gerek. Alın Satın Ekonomiye Can verin…

Bu söz konusu cümle ile ülke genelinde kalkınmanın artması isteği ile herkesin kazanmasını planlayan yeni bir e ticari modelidir.

Veriler xls dosyası olarak bayilere verilir. Her bir üye-bayi almış olduğu ecxel dosyası ile diğer Pazar yerlerinde satış yapabilir ve fiyat takibi yaparak ürünleri otomatik sanal mağazasına yükleyebilirler.Her gün gelişen e-ticaret sektörü bilişim entegre bir şekilde ilerliyorken teknolojinin ve yazılım algoritmalarının katısı ile daha da büyümeye devam ediyor.

BlokChain teknoloji ile güvenli alışveriş yapılırken tüm bilgiler şifrelenerek korunuyor. Kişinin kendisi dışında kimsenin verilerine ulaşamayacağı bu teknolojinin yanı sıra alışverişlerde SSL şifreleme ile Hesap bilgileri gibi bilgiler tamamıyla şifrelenmiş oluyor.

Dropshipping yapmak isteyen bayiler ile bire bir destek sağlanırken, son kullanıcı odakla hareket ederek, memnuniyet odaklı çalışmalar sergileniyor.

Merhabalar, eğer satış yapmak ile ilgileniyorsanız dikkatinizi çekebilir. Sizlere yeni açılan sitemizin fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İthal ettiğimiz ürünleri toptan olarak alıp satabilir, dropshipping yapabilir, bayimiz olabilirsiniz. İlk üye olan 50 kişiye yaptığı her işlem için alışveriş kuponu verilmektedir.

AltayToptan.com
 

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Users who are viewing this konu

Tips
İpucu
Üst Alt