Neler Yeni

E-Ticaret Forumu

Hoşgeldiniz.. Forumda e-ticaret üzerine herşeyi konuşuyor ve tartışıyoruz.
Pazaryerleri, e-ticaret yazılımları, ödeme sistemleri, kargo firmaları, e-ticaret etkinlik ve duyuruları, gündemdeki tüm konular ve daha fazlası..
Sizde ailemize katılmak istemez misiniz? Üstelik üyelikler tamamen ücretsiz!

Yeni açtığım e-ticaret sitem için xml bayilik arıyorum (1 Kişi)

bymuratmis 

Yeni Üye
Konular
1
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhaba yeni açmış olduğum e- ticaret sitem var geniş bir kategori yapmak istiyorum ayakkabıdan çantaya hediyelik eşyadan giyime birçok kategoride bayilik veren firmaları arıyorum. Önerisi olan varsa beklerim.

Ahmet Aydın 

Yönetici
Moderator
Konular
1
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhaba, öncelikle istediğiniz kategori dışında size ilgilenirseniz bir kaç firma önere bilirim mesala PC bileşenleri oem ve sarf malzeme konusunda index arena bilgisayar oksid eksen bilgisayar DespecTürkiye bu firmalar geniş ürün yelpazesiyle iyi hizmet veriyorlar xml bayiliğinde en önemli konu xml hizmetti aldığınız şirketin stok kontrolü çok iyi olması gerekiyor siz olmayan bir ürünü müşterinize kendi siteniz veya pazar yerlerinde sattığınız zaman bu durum da siz zarar görüyorsunuz yukarda saydığım firmalar bu işi çok ciddi yapıyorlar. Umarım bir nebze de olsa size yardımı dokunur. Başarılar dilerim. Esenlikler diliyorum

bymuratmis 

Yeni Üye
Konular
1
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhaba, öncelikle istediğiniz kategori dışında size ilgilenirseniz bir kaç firma önere bilirim mesala PC bileşenleri oem ve sarf malzeme konusunda index arena bilgisayar oksid eksen bilgisayar DespecTürkiye bu firmalar geniş ürün yelpazesiyle iyi hizmet veriyorlar xml bayiliğinde en önemli konu xml hizmetti aldığınız şirketin stok kontrolü çok iyi olması gerekiyor siz olmayan bir ürünü müşterinize kendi siteniz veya pazar yerlerinde sattığınız zaman bu durum da siz zarar görüyorsunuz yukarda saydığım firmalar bu işi çok ciddi yapıyorlar. Umarım bir nebze de olsa size yardımı dokunur. Başarılar dilerim. Esenlikler diliyorum
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için şuan o kategori düşünmüyorum hocam. Ama haklısınız stok durumu ve kontrolü en önemlisi. O yüzden birçok firma ile görüşüyorum önce stok sistemlerini öğreniyorum

Sizde bize katılmak ister misin?

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni Hesap Oluştur

Hesap oluşturarak bize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Konuyu Görüntüleyenler: ( Kullanıcı: 0, Misafir: 0 )

Tips
İpucu
Üst Alt